BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar CİĞER'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar CİĞER'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

 

Egemenliğin kayıtsız ve şartsız olarak millete devredildiği ve millet iradesinin topyekûn temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 103'üncü yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir sevinç ve gururla karşılıyoruz.

Bağımsızlık yolunda Büyük Türk Milleti'nin işgalci düşmanlara karşı kararlılıkla başlattığı varoluş mücadelesindeki başarısının ve ulusal egemenliğimizin tescillendiği 23 Nisan günü, Mustafa Kemal Atatürk tarafından milletimizin aydınlık geleceği olarak görülen çocuklarımıza bayram olarak armağan edilmiştir.

Geleceğimiz olan Sevgili Çocuklar;

En iyi şartlar altında kaliteli bir eğitim almanız, güven içerisinde yarınlara hazırlanmanız için tüm imkânlarımızı seferber ettiğimizi, hepinizi çok sevdiğimizi ve sizlere güvendiğimizi bilmenizi istiyorum. Sizlerin başarılı, sağlıklı, huzurlu ve mutlu olması devletimizin, bizlerin, hepimizin ortak amacıdır. Hiçbir zaman unutmamalısınız ki; çalışırsanız, inanırsanız ve kendinizi en iyi şekilde yetiştirirseniz, ulaşmak istediğiniz tüm hedeflerde başarıyı yakalayabilirsiniz. Sizler ülkemizin aydınlık geleceğisiniz. 

Cumhuriyet'in temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, milli mücadelemizin aziz şehitlerini ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.