BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar CİĞER'in LGS (Liselere Giriş Sınavı) Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar CİĞER'in LGS (Liselere Giriş Sınavı)  Mesajı

 

Yarınlarımızın güvencesi sevgili öğrenciler, sizi çok seviyor ve önemsiyoruz. Siz gençler bizler için çok kıymetlisiniz. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav sizin değerinizi belirleyemeyecektir. Sınava büyük bir azim ve özveri ile hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleri ile evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyoruz. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının Edremit ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum, ayrıca sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum. 

Edremit ilçemizde 4 Haziran 2023 Pazar günü yapılacak olan LGS (Liselere Giriş Sınavı) Sınavı iki oturum halinde yapılacak, ilk oturum 09:30'da, ikinci oturum 11:30'da başlayacaktır. Edremit İlçemizde toplam 31 okulda, 129 salonda, 1882 öğrenci sınava girecek ve 302 öğretmenimiz bu sınavda görev alacaktır. İlçemizde tüm hazırlıklarımız yapılmış olup okullarımız sınav için öğrencilerini beklemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.