BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’tan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın Ailesine Taziye Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’tan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın Ailesine Taziye Ziyareti

Batman’ın Kozluk İlçesinde Belediye Başkanı’nın aracına düzenlenen silahlı saldırı sonucu bölgeden geçen başka bir araçta bulunarak  şehit olan Müzik Öğretmeni  Şenay Aybüke Yalçın’ın ailesine İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Körfez Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Avcı,Edremit Anadolu lisesi Müdürü Özgür Yenigökçe,Müzik öğretmeni Mustafa Çakmak ,Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni  İsmail Yaşar ve Şehit Öğretmenin sınıf öğretmenliğini yapan Cevahir Çivrilli ile birlikte taziye ziyaretinde bulundu.                      

 Lise eğitimini Edremit’te tamamlayan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın ailesine yapılan taziye ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ‘’İnsanoğlunun inancı var inancımız olmasa hakikaten evlat acısı kabul edilemez bir acı.” dedi. Din kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İsmail Yaşar tarafında Kuran-ı Kerim okundu. 

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın evinden ayrılırken ilçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Ailenin acısını derinden paylaştıklarını belirterek ‘’Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız’’ dedi.

 

 

21-06-201721-06-2017

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.