BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ´un 1.Dönem Ortak Sınavlarına İlişkin Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ´un 1.Dönem Ortak Sınavlarına İlişkin Mesajı

Ülke genelinde ve İlçemizde 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde saat dokuzda başlayacak olan 1.Dönem Ortak Sınavları İlçemizde 22 okulda ve 111 salon kullanılarak 1760 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimiz 25 Kasım 2015 Çarşamba günü Türkçe Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleri ile 26 Kasım Perşembe günü Yabancı Dil, İnkilap Tarihi ve Fen Bilgisi derslerinden sınava girecekler. Bu sınavda Özel Eğitim öğrencilerine  15 dakika ek süre verilecektir.  İlçemizde her gün 301 öğretmenin görev alacağı sınavlarda  66 komisyon ve 22 il temsilcisi de öğrencilerimizin hiçbir sorun yaşamaması için  gereken tedbirleri alacaklar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ’un 1.Dönem Ortak Sınavlarına ilişkin mesajı:

Sevgili Öğrenciler;

           Gireceğiniz 1.Dönem Ortak sınavlarında mutlaka zamanı iyi kullanmalı, cevabını bilemediğiniz veya emin olmadığınız sorular üzerinde fazla vakit kaybetmeyerek diğer sorulara  geçmenizi tavsiye ederim. Sınav sabahı uykunuzu almış, kahvaltınızı etmiş ve dinç bir şekilde hazır bulunmanızın önemi büyüktür.  Okullarınızda öğrendiğiniz bilgi ve birikimlerin neticesini bugün en iyi şekilde alacağınızdan eminim. Unutmayın sonuç her ne olursa olsun aileniz, öğretmenleriniz ve bizler her zaman sizin yanınızda ve her daim destekçiniziz. Hepinizin heyecanını yürekten paylaşıyor, bu  önemli sınavda sizlere başarılar diliyorum.  

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.