BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Karagözoğlu İlkokulunu Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Karagözoğlu İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_09/16115947_MANSET.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı dönem başı okul ziyaretleri kapsamında Karagözoğlu İlkokulunu ziyaret etti. Öğretmenler odasında, okul idaresi ve öğretmenlerimizle görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeni eğitim-öğretim yılının öğretmen ve öğrencilerimize başarı getirmesi temennisinde bulunarak okulumuzdan ayrıldı.