BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup ÖZBEK Öğretmenlerimizle Buluştu

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup ÖZBEK Öğretmenlerimizle Buluştu

 

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Seminer Döneminin açılışını Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER'in EBA üzerinden yayımlanan konuşmasıyla gerçekleştirdik. Öğretmenlerimiz ile birlikte izlediğimiz konuşmada Sayın Bakanımızın değindiği konular, bizler için önümüzdeki süreçte rehber niteliğinde olacaktır.

Eğitim, milletimizin terakkisi için anahtar niteliğindedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün : "Milli eğitimde süratle yüksek bir seviyeye çıkacak olan bir milletin, hayat mücadelesinde maddi ve manevi bütün kudretlerinin artacağı muhakkaktır." sözleri bizler için eğitimin önemini bir kez daha vurgulamaktadır.             

Bu inançla başladığımız yeni eğitim-öğretim yılında Edremit Anadolu İmam-Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunda kıymetli öğretmenlerimizle buluştuk. Okulumuz mezunlarından İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Muhterem İNCE ve Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif Yılmaz telekonferans aracılığıyla öğretmenlerimizle hasbihâl eylediler. Bizler her zaman eğitim yolcuğunun asıl neferleri olan öğretmenlerimizin yanında durmaya devam edeceğiz. 

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diler, bu yolculukta Cenab-ı Mevlâ'dan inayet bekleriz.

 

01-09-202101-09-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.