BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Hayırseverimiz Ahmet ERGİT'i Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Hayırseverimiz Ahmet ERGİT'i Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/10193314_MANSET.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek, Müdürlüğümüz ve okullarımıza büyük katkılar sunan, Turhan Dökmecioğlu İmam Hatip Ortaokulumuza bir z-kütüphane kazandıran değerli hayırseverimiz Ahmet ERGİT'i ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, öğrencilerimize daha iyi ortamlarda eğitim öğretim hizmeti sunmamıza katkı sağlayan hayırseverimize teşekkür etti.