BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, TÜBİTAK İHA Proje Yarışması'nda İlimizi Temsil Edecek Olan Öğrenci ve Öğretmenlerimizi Makamında Ağırladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, TÜBİTAK İHA Proje Yarışması'nda İlimizi Temsil Edecek Olan Öğrenci ve Öğretmenlerimizi Makamında Ağırladı.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, bu yıl lise öğrencileri arasında ilki düzenlenen TÜBİTAK İHA Proje Yarışmasına katılan ve TEKNOFEST'e Balıkesir'den davet edilen tek projeye imza atan Edremit Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini okul yöneticileri ile birlikte makamında ağırladı. 289 lisenin katılmaya hak kazandığı yarışmada ilçemizi ve ilimizi Edremit Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Mehmet KESKİN ve İngilizce Öğretmeni Tolga ARSLAN ile öğrencilerimiz Mehmet YÜKSEL, Meltem KUZEY, Hüseyin Barış ÖZÇELİK, Tahir ÇEBİ ve Melih Kaan İNCEÇAYIR tarafından yazılan "Göktürk Kanatları" projesi temsil etmeye hazırlanıyor.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, pandemi nedeniyle şehir dışında olan öğretmenimiz ve öğrencilerimizi temsilen ziyaretine iştirak eden okul müdürü Ümit ALİPLİK, müdür yarımcısı Murat YILMAZ, öğretmenimiz Mehmet KESKİN, öğrencilerimiz Meltem KUZEY, Hüseyin Barış ÖZÇELİK nezdinde bu anlamlı projede emeği geçen herkese teşekkür ederek "Edremit'i ve Balıkesir'i TEKNOFEST'te en iyi şekilde temsil edebilmeniz adına Müdürlüğümüz olarak üzerimize düşen her türlü desteği vermeye hazırız. Türkiye finalinde de bize aynı sevinci ve gururu yaşatmanızı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi. 

 

 

11-06-202011-06-202011-06-2020

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.