BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in Karne Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in Karne Günü Mesajı

 

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı geçmiş yıllardan çok daha farklı bir eğitim öğretim yılı oldu. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecine rağmen bu yılı işinin hakkını veren eğitimcilerin yönlendirmeleri sayesinde başarıyla tamamladık. Bu zor süreçte olağan olmayan durumlar karşısında bile eğitimin göz ardı edilmeyecek kadar önemli olduğunu, bir memleket meselesi olduğunu bazen acı bazen de ümit verici tablolarla daha iyi anladık. Bu süreçte Bakanlığımızın yoğun çalışmaları sayesinde ülkemizde ilk kez öğrencilerimize uzaktan eğitim ile ulaşmaya, öğretmenlerimizin özverili çabalarıyla müfredatı tamamlamaya çalıştık. Dersler verdik, dersler aldık. Hayırlısıyla bir eğitim öğretim yılını daha tamamladık.

Sevgili meslektaşlarım, kıymetli velilerim ve değerli öğrencilerim,

23.599 öğrencimiz ve 1929 öğretmenimiz için önümüzde iki buçuk aylık bir tatil ve yoğun bir telafi eğitimi süreci var. Tatilinizi sağlıklı ve verimli bir şekilde değerlendirmenizi dilerim. Ailenize bolca vakit ayırabilir, doğayla iç içe keyifli zaman geçirebilir, içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecindeki deneyimlerimizi kalıcı hale getirip belki bir kitap bile yazabilirsiniz. Ayrıca "Telafide Ben De Varım" programıyla okullarımızda açılacak olan sosyal, sportif ve sanatsal kurslardan da faydalanabilirsiniz.

Yeni eğitim öğretim yılında sizinle uzaktan değil yüz yüze buluşmak ve birbirimizden uzak kaldığımız bugünlerin acısını çıkarmak umuduyla hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyor, iyi tatiller diliyorum.

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.