BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in Yarı Yıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in Yarı Yıl Tatili Mesajı

 

 

Gönül isterdi ki bugün okullarımızda karne törenleri yapalım, öğrencilerimizin gözlerindeki heyecana yakından şahit olalım. Fakat sağlığımız için isteklerimizi ertelemek zorunda kaldığımız günlerden geçiyoruz. Salgınla mücadele sürecimiz sağlık çalışanlarından  sonra en çok eğitimcileri etkiledi şüphesiz. Fakat bizler her şeyden önce çocuklarımız diyerek çıktığımız yolda karşımıza çıkan tüm engellere, krizlere baktığımızda öğrencilerimizi yaşama hazırlama yolunda kullanacağımız fırsatları görmeyi bildik. Öğretmenlerimizle, velilerimizle ve öğrencilerimizle birlikte çok emek verdik. Bugün yeniden ve daha sağlıklı günlerde buluşmak üzere eğitim öğretime kısa bir mola veriyoruz.

Uzaktan eğitim şartlarında akademik çalışmalarının yanında öğrencilerimizi sosyal, sanatsal, sportif faaliyetlerle, proje tabanlı uygulamalarla buluşturan, çocuklarımızı hem duygusal hem zihinsel yönden geliştirecek özverili çalışmalara imza atan, özellikle BİGEP kapsamında yaptıkları çalışmalarla bizi sürekli gururlandıran okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize, evlerini birer sınıfa dönüştüren, çocuklarının eğitimi için kendi istek ve ihtiyaçlarını öteleyen fedakar velilerimize ve eğitimin öznesi olan, bu olağanüstü süreçte her türlü zorluğa rağmen derslerine sıkı sıkı sarılan evlatlarımıza teşekkürü borç biliyorum.

Yaşadığımız tüm zorlukların biteceği, okul koridorlarının öğrencilerimizin sesleriyle dolacağı yeni dönemde buluşmak üzere hepinize iyi tatiller diliyorum.

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.