BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek'ten Eğitim Bir-Sen Edremit Temsilciliğine İade-i Ziyaret.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek'ten Eğitim Bir-Sen Edremit Temsilciliğine İade-i Ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/03185217_photo_2020-06-03_17-58-25.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek, göreve başlaması sebebiyle kendisini ziyarete gelen Edremit Eğitim Bir-Sen Başkanı Muharrem Yenigün ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Sendika yönetimiyle görüşen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek, misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür etti.