BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar CİĞER'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar CİĞER'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_11/10084507_MANSET.jpg)
Şanlı Kurtuluş Savaşı Zaferimizdeki askeri dehası ve devlet adamlığı ile özgürlüğü kısıtlanmış tüm coğrafyalara umut ışığı olmuş; sadece Türk dünyasının değil, bütün dünyanın kabul ettiği İstiklal Harbi'mizin Başkomutanı, Cumhuriyet'imizin kurucusu, ilk Cumhurbaşkanımız, Başöğretmen, Büyük Lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ebediyete irtihalinin 84. yıldönümünde saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum.
Yaşar CİĞER
İlçe Milli Eğitim Müdürü