BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç’un Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç’un Karne Mesajı

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yoğun çalışmalarla,  özgün projelerle, başarılarla dolu adeta su gibi hızlı fakat doludizgin geçen bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktık. Bu yıl da öğrencilerimiz öğretmenlerimiz okul yöneticilerimiz ve personelimizle Edremit eğitim ailesi olarak; su yüzeyine bedenlerinden sal inşa etme mucizesini başaran ateş karıncaları misali işbirliği içinde ve kolektif çalışmanın örneğini sergilemenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

            Tüm bu güzel sonuçların mihenk taşı olan, velinimetimiz siz değerli öğrencilerimiz; emeklerinizin karşılığı olan karnelerinizi aldınız,  sizi yürekten tebrik ediyorum. Tesadüf eseri olmayan başarılarınızın katlanarak artması için çalışmaya devam edin. Sizlerden beklentimiz çok yüksek. Çalışan, üreten, kazanan, azimli, kararlı, ahlaki değerleri ve vatan millet sevgisiyle dolu bireylerden oluşan parlak bir gelecek inşa edeceğinizden şüphemiz yok. Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımız ve gençlerimize itimadımız her daim tamdır.  

             Eğitim; hayatımızın her anında var olan ve yaşamımızın içinde asla kaybolmayan bir olgudur. Gelişerek büyüyerek şekillenen ve hep daha iyiyi hedefleyerek ilerleyen nice eğitim yıllarında birlikte olmayı diliyor; tüm eğitim ailemize en derin şükran, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Yusuf Koç

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.