BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karikatür’de Dünya Birincisini, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç Makamında Kabul Etti.

Karikatür’de Dünya Birincisini, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç Makamında Kabul Etti.

Geçtiğimiz yıl, Eğitim Bilişim Ağı (EBA)’nın tanıtılması kapsamında farkındalığı arttırmak amacıyla düzenlenen “15 Temmuz ve Şehitler’’ konulu resim yarışmasında kazandığı başarıyla ilçemizi gururlandıran, Altınoluk Mustafa Erçetin Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Önder Önerbay, bu yılda Dünya Birinciliğini elde ederek, ilçemizi bir kez daha gururlandırdı. 

‘‘Centilmenlik’’ konulu karikatür yarışmasına 41 ülke ve 4 kıtadan katılım sağlandı. Jüri 473 eseri 25 Eylül 2017 tarihinde Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi büyük bir titizlikle değerlendirdi ve ödül kazananları belirledi. Ödüller İstanbul Olimpiyat Evi’nde sahiplerini buldu ve Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Önder Önerbay Dünya Birincisi oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, yetenekli öğretmenimizi makamında kabul ederek, kendilerine hediye takdim etti ve  başarılarının devamını diledi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro’da görev yapan eski öğrencisi Melike Dikme tarafından da hediye takdimi yapıldı

 

 

30-11-201730-11-2017

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.