BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mevlana Ortaokulu Öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç ile Röportaj Yaptı.

Mevlana Ortaokulu Öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç ile Röportaj Yaptı.

Mevlana Ortaokulu öğrencileri, bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç’u makamında ziyaret ederek, okulda 3. sayısını çıkaracakları “Ekin’’ isimli e-dergisi için röportaj yaptılar. Özel hayatı ve meslek hayatı ile ilgili sorular soran öğrenciler, çıkaracakları okul dergisinin içeriği hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç’a bilgi verdiler. Mevlana Ortaokulu Müdürü Veysel Karani Demir ve Türkçe Öğretmeni Emine Arzu Tüfekçioğlu, amaçlarının öğrencilerin hünerlerini görmek, öğrenci velilerini yaptığı sosyal ve kültürel faaliyetlerden haberdar etmek olduğunu söylediler.

Ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade ederek öğrencilerin sorduğu soruları içtenlikle yanıtlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, bu tür etkinliklerin tüm okul ve kurumlarımızda yaygınlaşması gerektiğini vurgulayarak, “Mevlana Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerinin çok güzel bir çalışma yaparak, ortaya çıkardıkları dergi aracılığı ile okullarının tanıtımına katkıda bulunacaklarını söyledi. Okul dergisinin çıkarılmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.