BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nihat Tansoy İlkokulunun Küçük Yazarları, Öğretmenleriyle Birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i Ziyaret Ettiler.

Nihat Tansoy İlkokulunun Küçük Yazarları, Öğretmenleriyle Birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i Ziyaret Ettiler.

          ihat Tansoy İlkokulu öğrencilerimiz, 4/A Sınıfı Öğretmenimiz Hasan ÖZTÜRK rehberliğinde anlamlı bir çalışmaya imza attılar. Öğrencilerimiz tarafından 4 yıl boyunca farklı konu ve temalar üzerine yazılan şiir ve kısa öyküler bir kitapta buluşturuldu. BİGEP kapsamında yürütülen ve basımı yapılan "İDA'nın Çocukları - Duygularımızdan Damlalar" isimli kitap Okul Müdürümüz Yıldız KOÇYILMAZ ARTAN,  Sınıf Öğretmenimiz Hasan ÖZTÜRK ve Nihat Tansoy İlkokulu öğrencilerimiz tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'e hediye edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, öğrencilerimizle sohbeti esnasında küçük yazarlarımıza kitap okumayı bırakmamalarını önererek yazarlık çalışmalarının devam etmesini temenni etti. Ayrıca bu anlamlı çalışmada emeği geçen okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize de teşekkür etti.

29-07-2021

29-07-2021

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.