BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerin Aşçılık Belgesi Heyacanı

Öğrencilerin Aşçılık Belgesi Heyacanı

       Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin servis bölümü öğrencilerinin aşçılık alanında hak kaybına uğramamaları için Edremit Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği yapılarak bir aşçılık kursu düzenlendi. İsteğe bağlı olarak gerçekleştirilen kursu başarıyla bitiren öğrencilere sertifikaları, düzenlenen bir törenle takdim edildi.

      Törene, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf KOÇ, Okulu yaptırıp bağışlayan hayırsever Fernur SÖZEN Hanımefendi,Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi BİLGE, Edremit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban ALTINSUYU, Edremit İlçe Halk Eğitim Müdürü İsmail DAMAR, Lisenin Okul Aile Birliğini temsilen Ahmet SALI ve kursa katılan öğrencilerin anne babaları da iştirak etti. Törende  Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fikret KURNAZ bir konuşma yaptı. Ayrıca kurs gören öğrencilerin elleriyle yaptıkları yiyecekler de törende hazır bulunanlara açık büfe şeklinde ikram edildi.  

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.