BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.
![Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/26122226_MANYET.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in başkanlığında, eğitim-öğretimden sorumlu Şube Müdürümüz İsmail ŞAHAN ile birlikte ilçemizde bulunan lise ve ortaokul müdürleriyle toplantı yapıldı. Ortaokul müdürleri ile 14:30, lise müdürleri ile 15:30' da müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, 1 Mart Pazartesi günü itibariyle eğitim öğretime yeniden açılacak olan okullarımızın hazırlık çalışmaları görüşüldü.