BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaokul ve Liselerde Din, Ahlak ve Değerler Alanlarında Seçmeli Ders Seçim Süreci Başladı
![Ortaokul ve Liselerde Din, Ahlak ve Değerler Alanlarında Seçmeli Ders Seçim Süreci Başladı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/07102654_MANSET.jpg)
Ortaokul ve lise öğrencilerimizin din, ahlak ve değerler alanlarında seçmeli dersler seçim süreci başladı. Öğrencilerimiz 21 Ocak tarihine kadar Din Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı, Temel Dini Bilgiler derslerinden birini seçebilecekler.