BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Üstek İlkokulu Satranç Ve Tekvando’da İl Şampiyonu

Özel Üstek İlkokulu Satranç Ve Tekvando’da İl Şampiyonu

2017/2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Okullararası Satranç İl Birinciliği Turnuvaları 15/16 Ocak 2018 tarihlerinde İlimiz Gençlik Hizmetleri Merkezinde toplam 20 takımın katılımıyla gerçekleşti.

Düzenlenen turnuvalar birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. İlçemiz Özel Üstek Ortaokulu, Takım Satranç Turnuvası Yıldızlar Genel Kategorisinde Balıkesir İl Şampiyonu olurken, Tekvando karşılaşmalarında da başarıyı kimseye kaptırmadı. Özel Üstek Ortaokulu öğrencisi Mert Çelik, Yıldız Erkekler Tekvando kategorisinde 53 kiloda İl Şampiyonu oldu. İl Şampiyonu olan öğrencilerimiz, Mayıs Ayında yapılacak olan Antalya Bölge Şampiyonasında İlimizi temsil etme hakkı kazandı. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, Özel Üstek Ortaokulu Okul Müdürü Levent Ateş ile İl Şampiyonu olan başarılı öğrencileri makamında kabul ederek, “Öğrencileri tek tek kutladı ve hediyelerini takdim etti. “Çocuklarını sportif faaliyetlere yönlendiren velilerimize ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Antalya’da yapılacak olan Bölge Şampiyonasında İlimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.” dedi.

 

07-02-201807-02-2018

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.