Portekizden Dönen Altınoluk Fernur Sözen MTAL, Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.
![Portekizden Dönen Altınoluk Fernur Sözen MTAL, Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/22092913_manYet.jpg)
Altınoluk Fernur Sözen MTAL Müdürü Ebru İnal Uyan, Meslek Dersleri Öğretmenleri Nesrin Ürey, Özgür Çınar ve Elif Kahyaoğlu ve konaklama - seyahat hizmetleri alanı öğrencileri müdürlüğümüzü ziyaret ederek İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç ile görüştü. Okul Müdürü Ebru İnal Uyan, Erasmus+ Projesi kapsamında Portekiz’e düzenledikleri eğitim gezisi ve 7 Nisan’da İsveç’e düzenleyecekleri eğitim gezisi hakkında bilgi verdi. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, öğrencimizi ve öğretmenlerimizi başarılarından dolayı tebrik etti.