BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Salih Korkut Budaras İlkokulu Öğrencisine Ödül Verildi.
![Salih Korkut Budaras İlkokulu Öğrencisine Ödül Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/20120318_MANYET.jpg)
İlköğretim Haftası'ndaki sevincini şiiriyle ifade eden öğrencimiz Atlas TOKSÖZ, sınıf öğretmenimiz Zehra TÜRKMEN ve okul müdürümüz İzzet KIZMAZ; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i ziyaret ettiler. Minik şairimize teşekkür eden Müdürümüz Yakup ÖZBEK, öğrencimize bir hediye verdi. Öğrencimize eğitim hayatı boyunca başarılar diler, güzel şiiri için teşekkür ederiz.