BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarıkız Anaokulu’nun ERASMUS Projesi Onaydan Geçti.

Sarıkız Anaokulu’nun ERASMUS Projesi Onaydan Geçti.

  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, öğleden sonra ilk olarak Sarıkız Anaokulu Müdürü iken başvurusunu yapmış olduğu “Geleceği Kodlayan Nesil” adlı ERASMUS Projesi kabul edilen Yılmaz Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Emine Aşkan’ı makamında kabul etti ve kendisini başarısından dolayı tebrik etti. Proje ile ilgili bilgi veren Emine Aşkan şunları söyledi: “8492 € hibeye sahip ERASMUS Projemizle eğitim almak üzere 4 öğretmen arkadaşımızla birlikte Yunanistan’ın Trikala şehrinde eğitim alacağız. Yol süresi dâhil 9 günlük eğitim gezimiz 21-29 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.” dedi. 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç: “Projelerde ilçe olarak çok başarılıyız. Birçok projemiz onay aldı ve onay almaya da devam ediyor. Okullarımız, başarılı projeler gerçekleştirerek bizleri son derece mutlu ediyor ve gururlandırıyor.” dedi ve Yılmaz Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Emine Aşkan’ı tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.