BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz’’ Yarışmasında Yazdığı Hikaye Birincilik Getirdi.

“Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz’’ Yarışmasında Yazdığı Hikaye Birincilik Getirdi.

  

“Su Elçileri Eğitimi ve Farkındalığın Artırılması Projesi”  Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde TRT ve Milli Eğitim Bakanlığının da ortağı olduğu bir proje olarak hazırlandı. 

Ülke genelinde 19 ilde pilot olarak uygulanan proje kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı ilkokul ve ortaokullara yönelik “Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz” konulu yarışmada birincilik ilimize geldi. 

 “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Arttırma Teknik Destek Projesi kapsamında, Türkiye geneli İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik toplam 9 kategoride düzenlenen “Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz’’ yarışmasına Hikaye dalında katıldığı yarışmada Altınoluk Zahit Eroğlu İlkokulu 3/B Sınıfı Öğrencisi Derin Demir İl Birincisi oldu. 

Başarılı öğrencimizi ve Okul Müdürü Lütfü Acar’ı makamında kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç; öğrencimizi tebrik ederek, ödülünü takdim etti ve “Altınoluk Zahit Eroğlu İlkokulu Öğrencisi Derin Demir’in Türkiye geneli 3. ve 4. sınıflar arası Hikaye Yazma kategorisinde İl Birincisi olması bizi çok gururlandırdı. Kendisini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ dedi.

 

06-03-201806-03-2018

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.