BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST Takımımız Türkiye Birincisi Oldu

TEKNOFEST Takımımız Türkiye Birincisi Oldu

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayesinde her yıl gerçekleştirilen Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde ilçemizi temsilen bulunan 75. Yıl Ortaokulu öğrencileri Hikmet Efe CANİKLİ ve Ceylin GEZER, danışman öğretmenimiz Mehmet HOROZOĞLU ile birlikte hazırladıkları "Madencilikte İş Güvenliğini Sağlayan ve Meslek Hastalıklarını Önleyici Üç Modüllü Robotik Sistem Projesi" ile İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması/Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi'nde birincilik elde ettiler. 

Ödüllerini İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa VARANK'ın elinden alan öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üreten, gayretle çalışan öğretmen ve öğrencilerimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bu başarılar, çabalarımızın ülkemiz ve milletimiz adına fayda getirdiğini bize göstermektedir. Öğrencilerimiz aldıkları bu ödülle bizlere büyük bir mutluluk ve kıvanç yaşattılar. Elde ettiğimiz bu başarının yeni ödüllere açılan bir kapı olacağını ümit eder, bir kez daha değerli öğretmenimiz Mehmet HOROZOĞLU ve kıymetli öğrencilerimiz Hikmet Efe CANİKLİ ve Ceylin GEZER'i canı gönülden tebrik ederiz.

 

26-09-202126-09-202126-09-202126-09-2021

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.