BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Telafide Ben De Varım Programı
![Telafide Ben De Varım Programı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/19092932_Telafide_Bende_VarYm_09.29.481.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı "Telafide Ben de Varım" Programı ile 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı farklılıklarını azaltmak, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik programlar ile desteklemek amaçlanmaktadır.
Konu ile ilgili dokümanlar: