BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tübitak 4006 Bilim Fuarı Toplantısı Yapıldı.

Tübitak 4006 Bilim Fuarı Toplantısı Yapıldı.

İlçemizde bu yıl Tübitak 4006 bilim fuarı gerçekleştirecek olan 16 Okulumuzun müdürleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ ile müdürlüğümüz toplantı salonunda bir araya geldiler. Sözleşmelerin proje yürütücüsü öğretmenler, okul müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ tarafından imzalanmasının ardından toplantıya geçildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ başkanlığında; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban ALTINSUYU, 16 Okul müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro’da görevli öğretmenler Mehmet BENCİK ve Melek GÜLÇİMEN’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda Tübitak 4006 Bilim Fuarı ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ;  “Geçtiğimiz yıl bir okulumuzda gerçekleştirilen bilim fuarının bu yıl 16 okulumuzda gerçekleştirilecek olmasından büyük memnuniyet duyuyorum. Bu okullarımızın öğretmenlerini ve müdürlerini tebrik ediyor, İlçemize bu başarıyı getirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Birbirinden güzel proje ve araştırma örneklerinin yer alacağı fuarlarımız, çok sayıda öğrencinin çalışmalarını sergilemeleri için bir fırsat niteliğindedir. Öğretmen ve öğrencilerimizin gayretli çalışmaları neticesinde fuarların oldukça başarılı geçeceğinden hiç şüphem yok.” dedi.   

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro tarafından hazırlanan “Tübitak 4006 Bilim Fuarları Bilgilendirme Sunusu”na geçildi. Hazırlık, proje konularının belirlenmesi, fuarın gerçekleştirilmesi ve sonuç raporu aşamalarında dikkat edilmesi gereken hususlara değinildi. Karşılaşılabilecek riskler ve çözüm önerileri görüşülerek, yerine getirilmesi gereken sorumluluklar tüm yönleriyle istişare edildi. İlçemizde gerçekleşecek olan 16 bilim fuarının tarihleri netleştirildi ve ilk fuar tarihinden önce tekrar görüşülmesine karar verilerek toplantıya son verildi. 

 

11-02-201611-02-201611-02-201611-02-2016

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.