BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Bölge Finallerinde 2. Olan Edremit Fernur Sözen M.T.A.L. Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ´u Ziyaret Etti.

TÜBİTAK Bölge Finallerinde 2. Olan Edremit Fernur Sözen M.T.A.L. Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ´u Ziyaret Etti.

TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri kapsamında Kimya dalında Bursa Işıklar Askeri Lisesi’nin ardından Eskişehir Bölge ikincisi olarak bizlere büyük bir gurur yaşatan Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Aybuke HALICI,Beyza BAYRAM ve Danışman Öğretmenleri Servet ARIK ,Okul Müdürü Ayhan ÇELİK ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ’u ziyaret etti. Öğrencilerin başarılarından dolayı tebrik eden ve öğrencilere hediyelerini veren  Yusuf KOÇ “Prina , Polistren, Cam Köpüğü ve Odun Talaşı Gibi Atık Malzemelerden Yararlanarak Dayanıklı ve Hafif Polimer Kompozit Üretimi adlı projenizi geliştirerek eksiklerimizi tamamlayalım. Çok iddialı ve faydalı olabilecek bu projenin önümüzdeki yıl  bölge 1. Olacağına olan inancım tam, ayrıca en kısa zamanda bu projenin patentinin  alınması için gerekli işlemlerin başlatılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

15-04-201615-04-201615-04-201615-04-2016

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.