BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yılmaz Akpınar İlkokulu Yönetici ve Öğretmenleri, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK' i Ziyaret Etti.
![Yılmaz Akpınar İlkokulu Yönetici ve Öğretmenleri, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK' i Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/15195620_MANYET_YAY.jpg)
Bugün Yılmaz Akpınar yönetici ve öğretmenleri Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK' e hayırlı olsun dileklerini ilettiler. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, misafirlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür etti.