BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na Girecek Olan Tüm Öğrencilerimize Başarılar.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na Girecek Olan Tüm Öğrencilerimize Başarılar.

 

Sevgili gençler;

Üniversiteye hazırlık süreci yeterince zorlu iken bir de covid-19 virüsü ile mücadele etmek zorunda kaldınız. Çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Emeklerinizin karşılığını alma zamanı gelip çattı. Bu uzun stresli yolculuğun sonuna geldiniz. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. Unutmayın, sonuç ne olursa olsun aileleriniz ve bizim için önemli olan sizlersiniz.

26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan oturumlarda 2.015 yönetici ve öğretmenimiz, sizlere yardımcı olmak için 40 sınav merkezinde görev yapacaklar. Bu tempolu ve stresli süreçte çocuklarından desteklerini esirgemeyen fedakar velilerimize, sınav merkezlerinde görev alacak olan yönetici, öğretmen ve yardımcı personelimize ve öğrencilerimizi bu sınava özveriyle hazırlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, 1.439'u 12. sınıf öğrencimiz olmak üzere  TYT ve AYT sınavlarına girecek olan 7.878 adaya başarılar dilerim.

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.