BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüz Yüze Eğitime 1 Haftalık Aranın Ardından Devam Ediyoruz

Yüz Yüze Eğitime 1 Haftalık Aranın Ardından Devam Ediyoruz

 

 

Öğretmen ve öğrencilerimiz, Bakanlığımızın çalışma takviminde belirtilen 15-19 Kasım ara tatilinin ardından yeniden okullarımıza döndüler. Okullarımızda Covid-19 kapsamında alınan tüm tedbirlere uyularak eğitimin herhangi bir aksaklığa uğramadan sürdürülebilmesi için tüm çabamızla çalışmaktayız. Eğitimin tüm paydaşlarının Bakanlığımızın yayımladığı rehbere uygun biçimde çalışmalarımıza destek olması sebebiyle mutluyuz. Öğretmenlerimiz geçen bir haftalık süreçte mesleki çalışmalarını uzaktan, dijital ortamda sürdürerek yeni eğitim yöntemleri hakkında fikir sahibi oldular. Mesleki gelişimlerini Bakanlığımızın hazırladığı programlar sayesinde sürdürdüler. Bizler de BİGEP kapsamında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi ile işbirliği içerisinde öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağladık. Bundan sonraki süreçte de öğretmenlerimizin mesleki gelişimi ve öğrencilerimizin akademik başarılarını arttırma konusunda bu türden katkılar sağlamayı sürdüreceğiz. 

Eğitimin yeni döneminin tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlar getirmesini dileriz. Öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.